Baza firm promocja

 Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Foto] studio Janusz Wajzer
Autor Wiadomość
Majka 
Administrator



Data ślubu: 19. 07. 2008
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 22 Gru 2007
Posty: 358
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 11:39   [Foto] studio Janusz Wajzer

Nazwa: Foto studio Janusz Wajzer
Cyfrowy mini Lab
Kontakt: tel.: (0-48) 3639645
Adres: ul. Focha5 Radom
Strona WWW: www.e-fotowajzer.pl

Sesja zdjęciowa tylko w studiu. Tła nakładane są potem komputerowo. Trzeba wybrac przynajmniej 10 póz, od 17 dostaniecie płytkę CD z nagranymi zdjęciami. Cena jednej pozy to 60zł, w tej cenie jest jedno zdjęcie wieksze i dwa małe.
 
 
 
Malwiś 
Zadomawiam się


Data ślubu: 3 października 2009
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 162
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 00:53   

No cóż, zdjęcia są troszkę nietypowe, bo można mieć fotkę np. pod Big Benem ;) jeśli ktoś chce zdjęcia w studiu to ok, tylko drogo. Plener robią tylko na tygodniu, nie ma możliwości zrobienia pleneru w dzień ślubu, jedynie w studiu.
 
 
i.t.d. 
Znam tu każdy kąt



Data ślubu: 14.05.2011
Wiek: 29
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 726
Skąd: Radom
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 11:16   

Byłam niedawno w studio na Focha i generalnie zdjęcia bardzo ładne- te w studio i te w plenerze. Naturalne i niekiczowate ale.... bardzo miła pani poinformowala mnie że NIE DAJA materiału na plytce.... cos mi tam jeszcze mowila o tym że mogę pojechać na Słowackiego do drugiego ich punktu i rozmawiać z jej mężem o tej płycie ale że raczej nie bo to im psuje renome. No ludzie!! Błagam - mamy 2010 rok, jak mi może nie dać materiału na DVD??? Strasznie w ogóle była zdziwiona do czego ja ich bede uzywać wiec zakonczyłam wizyte nawet nie dopytywałam o szczegóły
 
 
Mathie 
Administrator



Data ślubu: 19 lipca 2008
Osoba prywatna
Wiek: 27
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 447
Skąd: Radom
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 11:44   

To rzeczywiście dziwnie z tą płytą. Wydawałoby się, że to już jest standard. Ale przez to tracą klientów, w zasadzie to ich decyzja i wybór.
_________________
Zapraszam do rejestracji i wypowiadania się na forum

WeseleRadom na Facebooku! Zapraszamy.

 
 
 
kinia 
Lubię tu być



Data ślubu: 5.06.2010
Wiek: 27
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 223
Skąd: Radom
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:05   

To prawda, że nie chcą tam dawać zdjęć na płycie, przynajmniej nie mają tego w standardzie, mój mąż robił tam w zeszłym roku zdjęcia dyplomowe, za które zapłacił 60zł, poprosił o zdjęcie w formie elektronicznej, a syn p. Wajzera powiedział, że może mu wysłać, ale za dodatkowe 30zł, bo za darmo to w dzisiejszych czasach "nikt pana za darmo nie kopnie w d...ę". Na tym się współpraca zakończyła.
Tak to jest teraz u państwa Wajzerów.
_________________

 
 
Bacaj 
VIP



Właściciel firmy
Jacek Brożek Fotografia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 82
Skąd: RaDoM
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 07:48   

i.t.d. napisał/a:
.... bardzo miła pani poinformowala mnie że NIE DAJA materiału na plytce....


Stare przyzwyczajenia ... kiedyś fotograf też nie dawał negatywów tylko same odbitki. W dzisiejszych czasach to tego typu podejście może lekko szokować ;)
_________________
http://jacekbrozek.pl
http://jacekbrozek.blogspot.com/
 
 
Pani Reklama
Popatrzcie na mnie










Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum
Ostatnie tematy


Reklama na forum